25 tipů pro lepší prezentační dovednosti

„Víťo, těch nedělních příspěvků jsi napsal už tolik, že by vydaly na knihu.“ Říkají mi čas od času známí. Pravdou je, že jsem jich napsal a zveřejnil přes 80 a další na zveřejnění čekají. Každou neděli večer totiž zveřejňuji příspěvek nový. Dělám to tak již více než rok a půl.

Pokračuji v tom i nadále, protože dostávám stále pochvaly i povzbuzení. Mám radost pokaždé, když mi někdo řekne, že rád čte mé příspěvky. Že jsou zajímavé, inspirovaly ho a pomohly mu. Také mě těší každý like i každá slova podpory, která dostávám na facebooku. Děkuji vám všem, kteří mé příspěvky čtete. Vážím si toho.

Nápad vydat mé příspěvky jako ebook jsem si vzal k srdci. A nyní vám předkládám výsledek. Ebook 25 tipů pro lepší prezentační dovednosti.

Mé nedělní příspěvky se týkají tématu Prezentačních dovedností a Osobního rozvoje. Pro ebook jsem vybral pouze jedno z těchto ústředních témat. Ebook také nezahrnuje všechny příspěvky, které jsem na téma prezentačních dovedností napsal, jen ty zvláště povedené.

Knihu si můžete zdarma stáhnout a v nezměněné podobě libovolně volně šířit. Pokud ji budete číst, chtěl bych vás také požádat o zpětnou vazbu. Je to krátký dotazník na této adrese: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEGC29bGDBvJ5Bl2y7RshELyx5NHNxCwcWLly01yoCTPMppw/viewform Mám v plánu totiž ebook na základě vaší zpětné vazby vylepšovat.

Děkuji. Přeju si, aby byl ebook pro vás, kteří si ho přečtete, užitečný, přínosný a pěkně se vám četl.