Reference k workshopům

Naprosto profesionální a velmi lidský přístup. Teorie propojená s praxí. Praktická cvičení úžasná. Těšíme se na další skvělý workshop.

Lukáš HavlíčekVedoucí obchodního týmu - ZPF Group

Zúčastnil jsem se několika akcí, kde Víťa vystupoval jako moderátor, řečník či lektor. Pokaždé byl jeho výstup výborný a nenapadá mne nic, co bych mohl vytknout (možná jeho hodně energetický styl přednášení, který může být pro někoho překvapivý). Jde vidět, že má za sebou léta praxe a ví o čem na svých školení mluví. Na posledním školení na téma Jak si připravit řeč jsem se dozvěděl zajímavé informace, které člověk má možnost v praxi využít (například jak bojovat s trémou, jak upravit řeč dle téma a časových možností atd.). Příjemná změna oproti kurzům jak si udělat nejlepší prezentaci v PowerPointu. Líbilo se mi, jak Víťa zvládá odpovídat na někdy i zvláštní dotazy účastníků a dokáže poradit i pomocí příkladů z vlastní praxe. Jeho kurzy a individuální mentoring můžu rozhodně doporučit.

Jan Horký Electronics Engineer - URC Systems

Víta Skalického znám přes rok. Za tu dobu jsem měl možnost poznat, že to co říká nevaří jen tak z vody, ale má načteno z vícero zdrojů. Jeho zpětná vazba vždy zanechává dobrý dojem díky uznání, co daný člověk už umí a dělá správně. Co je ale ještě hodnotnější, doporučuje i v čem se zlepšit s návodem JAK.

Pavel WilhelmCEO - ETM Institute

Skvělý mentor s výborně připravenými workshopy. Vychází z vlastních zkušeností, což oceňuji. Doporučuji vyzkoušet a přesvědčit se.

Romana SkutkováReferent - Ministerstvo práce a sociálních věcí

Pod Víťovou taktovkou jsem měl možnost zúčastnit se dvou workshopů (srpen 2018, leden 2019) pro vedoucí osoby v sebe-rozvojových programech veřejného řečnictví a lídrovství. Víťova fasilitace vynikala především organizovaností a strukturou reflektující rozmanitost účastníků. Svým pozitivním a vyrovnaným přístupem dokázal navodit atmosféru vhodnou pro otevřenou komunikaci a sdílení zkušeností. Poznatky z vlastní osvědčené praxe pak účinně dále zvyšoval kvalitu workshopů.

Jakub JaníčekArea Director - Toastmasters International

Víťa Skalický je jeden z lektorů, jenž jde příkladem a opravdu vidíte, že to, co vás učí, sám aplikuje v praxi a dopomáhá mu to ke skvělým výkonům. Během jeho prezentování je klidný, avšak jeho řeči jsou poutavé a člověk se dokáže vcítit do jejich obsahu. Navíc Víťa jedná s lidmi upřímně a přátelsky. Jeho zpětná vazba mi vždy pomohla k lepšímu prezentování.

Radek BlahošObchodní analytik - CGI

Líbilo se mi, že lektor zapojoval účastníky od samého začátku, zajímal se o jejich potřeby i dosavadní zkušenosti a pracoval s informacemi po celou dobu. Seminář byl interaktivní, všichni jsme se mohli zapojit, vyzkoušet si a odejít s doporučením od lektora i ostatních.

Lenka KubáčováLektor, NLP Konsultant a kouč

S interaktivním internetovým seminářem jsem neměla dosud žádné zkušenosti a byla jsem příjemně překvapena. Dozvěděla jsem se několik zajímavostí, které určitě zapracuji do svých prezentací. Celkově kurz hodnotím jako přínosný, a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší. Práce v rámci webináře se mi líbila, zejména jeho praktická část. Jediné minus bylo technicky rozdílné internetové připojení účastníků. Názor na lektora (Vít Skalický): Víťa je kamarádský typ lektora, přirozeně pozitivně naladěný. Hned od začátku navodil přátelskou atmosféru. Tématu prezentačních dovedností dobře rozumí. Rozhodně ho můžu doporučit..

Dana Wiesnerová

Kurz byl praktický a skvěle strukturovaný. I když už dlouho přednáším, dostala jsem nové tipy, které využiju v praxi. Názor na lektora (Vít Skalický): Byla jsem moc spokojená se způsobem vedení kurzu a s tím jak kurz pan Skalický sestavil..

Pavla ŠirokáLektorka

K workshopu: "Jak prezentovat a vystupovat bez přípravy"

Super akce, probraná teorie se hned na příkladech ukazovala s možností si vyzkoušet a na konec ukázka improvizace samotného přednášejícího. Díky Víťo

Marek SvozílekSW developer

Bylo to super! Doporučuji. 👏👍

Martina ŽákovskáLean facilitator - Hartmann Rico

Díky za super akci! Velmi přínosné.

Miroslav PaulerObchodní zástupce - GMV Martini SpA

Děkuji za skvělý workshop, výborné tipy jak zvládnout prezentovat nebo odpovídat na dotazy bez přípravy. Navíc příjemná atmosféra. Těším se na další workshop!

Romana SkutkováReferent - Ministerstvo práce a sociálních věcí

Skvělý workshop 👌 , díky Vítku.

David HomolkaKonstruktér

K workshopu "Jak vyprávět příběhy"

Moc děkuji za skvělý workshop. Odnesla jsem si opravdu skvělý návod, jak vyprávět příběhy. Velmi ocenuji i praktickou část, kdy byla možnost vše dát do praxe. Vít Skalický měl vše do detailu promyslené a byl i skvělým vypravěčem.

Stella KrenčejováLektorka

Proběhlý workshop byl parádní, byl rád, že jsem se ho mohl účastnit. Přednášející hned na úvod ukázal svůj životní příběh, na kterém praktikoval skoro všechny pravidla. V následujícím čase nás s nimi seznámil a na závěr jsme si je vyzkoušeli ve skupince ve 2. Na úplným konci ti nejodvážnější mohli podělit o svůj příběh a získat zpětnou vazbu od ostatních i samotného přednášejícího. Za mě to byla super akce, kterou mohu jenom doporučit. Díky

Marek SvozílekSW developer

K působení na pozici Vedoucího PR týmu fakulty 

Ing. Vít Skalický byl v  průběhu studia aktivním členem Akademické unie FRRMS a zúčastnil se celé řady akcí, které členové AU FRRMS ve spolupráci s vedením fakulty organizovali. Zúčastnil se akcí s názvem Rookies, což bylo každoroční zářijové vítání prváků a jejich seznámení s univerzitou i fakultou. Dále participoval na každoročních Dnech otevřených dveří fakulty, kdy bylo cílem seznámit zájemce o studium i s aktivitami Akademické unie a umožnit jim získat od stávajících studentů cenné informace. A především to byla tzv. Roadshow, což znamenalo poměrně náročnou práci s kontaktováním desítek středních škol, na které potom následně vyjížděla skupinka studentů, právě pod vedením Víta Skalického se svými prezentacemi fakulty s cílem motivovat tyto studenty k podání přihlášky na naši fakultu. Tuto Roadshow Vít Skalický spolu s dalšími studenty organizoval úspěšně 3 roky po sobě.

Helena PavlíčkováEmeritní proděkanka pro vnější vztahy - Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně

K individuálnímu mentoringu 

 

Víťa mi jako mentor vícekrát pomohl s přípravou a nácvikem veřejných vystoupení. Trefná zpětná vazba a učení se praxí výrazně urychlili můj progress proto Víťu mohu jako mentora jen doporučit.

Filip AntolAnalytik

Vítek se dokáže při mentoringu podívat na řeč ze všech možných úhlů pohledu a dát řadu doporučení s komentářem, takže člověk ví nejen co a jak, ale i proč. Vždy mi pomohl posunout řeč velký kus dopředu. Doporučil bych ho lidem, kteří mají před sebou nějakou důležitou prezentaci nebo přednášku.

David HomolkaKonstruktér

Víťu využívám jako osobního trenéra mluveného projevu. V mojí práci lektora mi pomáhá brousit moji nejdůležitější zbraň, hlasový projev. Moje mluvené slovo a gestikulace se po několika sezeních zlepšil natolik, že jsem si toho všiml nejen já a narostlo mi sebevědomí, ale i účastníci. Ti mi ve zpětných vazbách občas napíší že mi bylo opravdu dobře rozumět a že celkově ty prezentace dávaly smysl. Díky Víťo!

Marek ŠvecLektor a obchodník

S Víťou jsem se seznámil na Barcampu, kde měl úchvatnou prezentaci o prezentování. Absolvoval jsem s ním jednu schůzku, která byla pro mě velmi přínosná. Víťa mi dal mnoho rad a podnětů na problémy, které jsem řešil ohledně prezentování a moderování. Přidal i pár příkladů z jeho praxe. Víťu, jako lektora, můžu jen doporučit.

Lukáš TrampotaStudent

Informačně velmi přínosný. V úvodní hodině byly shrnuty základy prezentace a lektor mě upozornil na chyby, které jsem dělal při připravené prezentaci. Navazující kurz se týkal zvoleného tématu, tj. řeč těla, gesta a hlas. Na kurzu jsem se dozvěděl podrobnější tipy na dané téma, které budu využívat v praxi. Druhý navazující kurz se týkal tématu trémy. Opět jsem se dozvěděl mnoho tipů a triků, jak se v dané věci zlepšit, tedy jak trému překonávat.

Radim MlčákPrávník

Kurz je fajn - od první lekce je šitý v podstatě na míru - přesně podle mých představ a potřeb, pokud však nevíte jak začít - nevadí. Víťa má jasná témata a pokud nebudete chtít sestavovat kurz podle Vašich představ, můžete se nechat vést. Kurz je o diskusi, není to přednášení - což je u kurzu prezentačních dovedností celkem důležité :) Pokud jsem potřeboval probrat konkrétní oblast, Víťa se na ní vždy připravil. Díky!

Vít PivoňkaKonzultant pro oblast digitalizace a digitální transformace - Siemens