Reference k workshopům

Naprosto profesionální a velmi lidský přístup. Teorie propojená s praxí. Praktická cvičení úžasná. Těšíme se na další skvělý workshop.

Lukáš HavlíčekVedoucí obchodního týmu - ZPF Group

Zúčastnil jsem se několika akcí, kde Víťa vystupoval jako moderátor, řečník či lektor. Pokaždé byl jeho výstup výborný a nenapadá mne nic, co bych mohl vytknout (možná jeho hodně energetický styl přednášení, který může být pro někoho překvapivý). Jde vidět, že má za sebou léta praxe a ví o čem na svých školení mluví. Na posledním školení na téma Jak si připravit řeč jsem se dozvěděl zajímavé informace, které člověk má možnost v praxi využít (například jak bojovat s trémou, jak upravit řeč dle téma a časových možností atd.). Příjemná změna oproti kurzům jak si udělat nejlepší prezentaci v PowerPointu. Líbilo se mi, jak Víťa zvládá odpovídat na někdy i zvláštní dotazy účastníků a dokáže poradit i pomocí příkladů z vlastní praxe. Jeho kurzy a individuální mentoring můžu rozhodně doporučit.

Jan Horký Electronics Engineer - URC Systems

Víta Skalického znám přes rok. Za tu dobu jsem měl možnost poznat, že to co říká nevaří jen tak z vody, ale má načteno z vícero zdrojů. Jeho zpětná vazba vždy zanechává dobrý dojem díky uznání, co daný člověk už umí a dělá správně. Co je ale ještě hodnotnější, doporučuje i v čem se zlepšit s návodem JAK.

Pavel WilhelmCEO - ETM Institute

Skvělý mentor s výborně připravenými workshopy. Vychází z vlastních zkušeností, což oceňuji. Doporučuji vyzkoušet a přesvědčit se.

Romana SkutkováReferent - Ministerstvo práce a sociálních věcí

Pod Víťovou taktovkou jsem měl možnost zúčastnit se dvou workshopů (srpen 2018, leden 2019) pro vedoucí osoby v sebe-rozvojových programech veřejného řečnictví a lídrovství. Víťova fasilitace vynikala především organizovaností a strukturou reflektující rozmanitost účastníků. Svým pozitivním a vyrovnaným přístupem dokázal navodit atmosféru vhodnou pro otevřenou komunikaci a sdílení zkušeností. Poznatky z vlastní osvědčené praxe pak účinně dále zvyšoval kvalitu workshopů.

Jakub JaníčekArea Director - Toastmasters International

Víťa Skalický je jeden z lektorů, jenž jde příkladem a opravdu vidíte, že to, co vás učí, sám aplikuje v praxi a dopomáhá mu to ke skvělým výkonům. Během jeho prezentování je klidný, avšak jeho řeči jsou poutavé a člověk se dokáže vcítit do jejich obsahu. Navíc Víťa jedná s lidmi upřímně a přátelsky. Jeho zpětná vazba mi vždy pomohla k lepšímu prezentování.

Radek BlahošObchodní analytik - CGI

Líbilo se mi, že lektor zapojoval účastníky od samého začátku, zajímal se o jejich potřeby i dosavadní zkušenosti a pracoval s informacemi po celou dobu. Seminář byl interaktivní, všichni jsme se mohli zapojit, vyzkoušet si a odejít s doporučením od lektora i ostatních.

Lenka KubáčováLektor, NLP Konsultant a kouč

S interaktivním internetovým seminářem jsem neměla dosud žádné zkušenosti a byla jsem příjemně překvapena. Dozvěděla jsem se několik zajímavostí, které určitě zapracuji do svých prezentací. Celkově kurz hodnotím jako přínosný, a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší. Práce v rámci webináře se mi líbila, zejména jeho praktická část. Jediné minus bylo technicky rozdílné internetové připojení účastníků. Názor na lektora (Vít Skalický): Víťa je kamarádský typ lektora, přirozeně pozitivně naladěný. Hned od začátku navodil přátelskou atmosféru. Tématu prezentačních dovedností dobře rozumí. Rozhodně ho můžu doporučit..

Dana Wiesnerová

Kurz byl praktický a skvěle strukturovaný. I když už dlouho přednáším, dostala jsem nové tipy, které využiju v praxi. Názor na lektora (Vít Skalický): Byla jsem moc spokojená se způsobem vedení kurzu a s tím jak kurz pan Skalický sestavil..

Pavla ŠirokáLektorka

K workshopu: "Jak prezentovat a vystupovat bez přípravy"

Super akce, probraná teorie se hned na příkladech ukazovala s možností si vyzkoušet a na konec ukázka improvizace samotného přednášejícího. Díky Víťo

Marek SvozílekSW developer

Bylo to super! Doporučuji. 👏👍

Martina ŽákovskáLean facilitator - Hartmann Rico

Díky za super akci! Velmi přínosné.

Miroslav PaulerObchodní zástupce - GMV Martini SpA

Děkuji za skvělý workshop, výborné tipy jak zvládnout prezentovat nebo odpovídat na dotazy bez přípravy. Navíc příjemná atmosféra. Těším se na další workshop!

Romana SkutkováReferent - Ministerstvo práce a sociálních věcí

Skvělý workshop 👌 , díky Vítku.

David HomolkaKonstruktér

K workshopu "Jak vyprávět příběhy"

Moc děkuji za skvělý workshop. Odnesla jsem si opravdu skvělý návod, jak vyprávět příběhy. Velmi ocenuji i praktickou část, kdy byla možnost vše dát do praxe. Vít Skalický měl vše do detailu promyslené a byl i skvělým vypravěčem.

Stella KrenčejováLektorka

Proběhlý workshop byl parádní, byl rád, že jsem se ho mohl účastnit. Přednášející hned na úvod ukázal svůj životní příběh, na kterém praktikoval skoro všechny pravidla. V následujícím čase nás s nimi seznámil a na závěr jsme si je vyzkoušeli ve skupince ve 2. Na úplným konci ti nejodvážnější mohli podělit o svůj příběh a získat zpětnou vazbu od ostatních i samotného přednášejícího. Za mě to byla super akce, kterou mohu jenom doporučit. Díky

Marek SvozílekSW developer

K workshopu "Polyfázový spánek - Jak získat každý den pár hodin navíc"

Výborný webinář. Víťa má s polyfázovým spánkem mnohaleté zkušenosti. Bylo vidět, že se tématu věnoval do hloubky a vše, o čem mluvil, měl podložené vlastními zkušenostmi. Inspiroval mě k tomu, abych také začal spát více než jednou za den.

Petr NeumannAdministrativní pracovník

Webinář byl skvělým úvodem do tématu. Líbilo se mi, že vše, co Vítek říkal, mohl podložit svou vlastní dlouholetou praxí. Odpovídal na všetečné otázky a nadchl mě pro téma, takže se chci dovědět víc :-)

Kateřina Svobodová

Poučné, zajímavé informace podané srozumitelně, perfektní. Inspirující kurz.

Viliam Rondzík

Kurz mi přišel parádní. Dozvěděla jsem se nové informace a mám v plánu bifazový spánek vyzkoušet. Díky i za tip na lucidní snění.

Dana BílkováMarketingová specialistka - VŠCHT Praha

K působení na pozici Vedoucího PR týmu fakulty 

Ing. Vít Skalický byl v  průběhu studia aktivním členem Akademické unie FRRMS a zúčastnil se celé řady akcí, které členové AU FRRMS ve spolupráci s vedením fakulty organizovali. Zúčastnil se akcí s názvem Rookies, což bylo každoroční zářijové vítání prváků a jejich seznámení s univerzitou i fakultou. Dále participoval na každoročních Dnech otevřených dveří fakulty, kdy bylo cílem seznámit zájemce o studium i s aktivitami Akademické unie a umožnit jim získat od stávajících studentů cenné informace. A především to byla tzv. Roadshow, což znamenalo poměrně náročnou práci s kontaktováním desítek středních škol, na které potom následně vyjížděla skupinka studentů, právě pod vedením Víta Skalického se svými prezentacemi fakulty s cílem motivovat tyto studenty k podání přihlášky na naši fakultu. Tuto Roadshow Vít Skalický spolu s dalšími studenty organizoval úspěšně 3 roky po sobě.

Helena PavlíčkováEmeritní proděkanka pro vnější vztahy - Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně

K individuálnímu mentoringu 

 

Víťa mi jako mentor vícekrát pomohl s přípravou a nácvikem veřejných vystoupení. Trefná zpětná vazba a učení se praxí výrazně urychlili můj progress proto Víťu mohu jako mentora jen doporučit.

Filip AntolAnalytik

Vítek se dokáže při mentoringu podívat na řeč ze všech možných úhlů pohledu a dát řadu doporučení s komentářem, takže člověk ví nejen co a jak, ale i proč. Vždy mi pomohl posunout řeč velký kus dopředu. Doporučil bych ho lidem, kteří mají před sebou nějakou důležitou prezentaci nebo přednášku.

David HomolkaKonstruktér

Víťu využívám jako osobního trenéra mluveného projevu. V mojí práci lektora mi pomáhá brousit moji nejdůležitější zbraň, hlasový projev. Moje mluvené slovo a gestikulace se po několika sezeních zlepšil natolik, že jsem si toho všiml nejen já a narostlo mi sebevědomí, ale i účastníci. Ti mi ve zpětných vazbách občas napíší že mi bylo opravdu dobře rozumět a že celkově ty prezentace dávaly smysl. Díky Víťo!

Marek ŠvecLektor a obchodník

S Víťou jsem se seznámil na Barcampu, kde měl úchvatnou prezentaci o prezentování. Absolvoval jsem s ním jednu schůzku, která byla pro mě velmi přínosná. Víťa mi dal mnoho rad a podnětů na problémy, které jsem řešil ohledně prezentování a moderování. Přidal i pár příkladů z jeho praxe. Víťu, jako lektora, můžu jen doporučit.

Lukáš TrampotaStudent

Během hodiny mi Vítek dal spoustu tipů k prezentování, které mám určitě v plánu využít. Doporučuji vyzkoušet.

Šimon ChmelStudent, Obchodní zástupce

Informačně velmi přínosný. V úvodní hodině byly shrnuty základy prezentace a lektor mě upozornil na chyby, které jsem dělal při připravené prezentaci. Navazující kurz se týkal zvoleného tématu, tj. řeč těla, gesta a hlas. Na kurzu jsem se dozvěděl podrobnější tipy na dané téma, které budu využívat v praxi. Druhý navazující kurz se týkal tématu trémy. Opět jsem se dozvěděl mnoho tipů a triků, jak se v dané věci zlepšit, tedy jak trému překonávat.

Radim MlčákPrávník

Kurz je fajn - od první lekce je šitý v podstatě na míru - přesně podle mých představ a potřeb, pokud však nevíte jak začít - nevadí. Víťa má jasná témata a pokud nebudete chtít sestavovat kurz podle Vašich představ, můžete se nechat vést. Kurz je o diskusi, není to přednášení - což je u kurzu prezentačních dovedností celkem důležité :) Pokud jsem potřeboval probrat konkrétní oblast, Víťa se na ní vždy připravil. Díky!

Vít PivoňkaKonzultant pro oblast digitalizace a digitální transformace - Siemens