25 tipů pro lepší prezentační dovednosti

„Víťo, těch nedělních příspěvků jsi napsal už tolik, že by vydaly na knihu.“ Říkají mi čas od času známí. Pravdou je, že jsem jich napsal a zveřejnil přes 100. Dříve jsem publikoval každý týden příspěvek nový. Nyní, po letech, je již zveřejňuji podruhé.  

Pokračuji v tom i nadále, protože dostávám stále pochvaly i povzbuzení. Mám radost pokaždé, když mi někdo řekne, že rád čte mé příspěvky. Že jsou zajímavé, inspirovaly ho a pomohly mu. Také mě těší každý like i každá slova podpory, která dostávám na facebooku. Děkuji vám všem, kteří mé příspěvky čtete. Vážím si toho.

Nápad vydat mé příspěvky jako ebook jsem si vzal k srdci zhruba před rokem a půl. A nyní, po čase, vám znovu předkládám výsledek. Ebook „25 tipů pro lepší prezentační dovednosti“.

Mé nedělní příspěvky se týkají tématu Prezentačních dovedností a Osobního rozvoje. Pro ebook jsem vybral pouze jedno z těchto ústředních témat. Ebook také nezahrnuje všechny příspěvky, které jsem na téma prezentačních dovedností napsal, jen ty zvláště povedené.

Knihu si můžete zdarma stáhnout a v nezměněné podobě libovolně šířit.

https://vitskalicky.cz/wp-content/uploads/2020/01/25-tip%C5%AF-pro-lep%C5%A1%C3%AD-prezenta%C4%8Dn%C3%AD-dovednosti.pdf

Pokud ji budete číst, chtěl bych vás také požádat o zpětnou vazbu. Je to krátký dotazník na této adrese: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEGC29bGDBvJ5Bl2y7RshELyx5NHNxCwcWLly01yoCTPMppw/viewform Mám v plánu totiž ebook na základě vaší zpětné vazby vylepšovat.

Děkuji. Přeju si, aby byl ebook pro vás, kteří si ho přečtete, užitečný, přínosný a dobře se vám četl.